У парку “Відрадний” прибрали незаконні альтанки

Благоустрій 09:41, 2.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Ще нещодавно у парку “Відрадний” чи не під кожним деревом стояли альтанки. Усі 16 — без документів, повідомляє КП “Київблагоустрій”.

Власники отримали приписи, але не поспішали їх виконувати. Допомогли працівники КП “Київблагоустрій”.

Після того, як перші п’ять альтанок опинились на майданчиках тимчасового зберігання, решту господарі швидко прибрали самі. Тепер можна гуляти територією під спів пташок, а не під звуки галасливих компаній.

Нагору