У парку на Відрадному вкрали висаджені комунальниками рослини
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У столичному парку на Відрадному проспекті невідомі вкрали рослини, які напередодні висадили комунальники.
Про це повідомили в КП УЗН Солом’янського району.
У зеленбуді кажуть, що подібні інциденти тут трапляються не вперше.
Фото: КП УЗН Солом’янського району
“…зловмисники знову викрали рослини на Відрадному проспекті: туї, ялини, барбарис, іриси і кущі лапчатки”, — йдеться в повідомленні.
Фото: КП УЗН Солом’янського району
Комунальники закликають киян та гостей міста берегти природу й поважати чужу працю.
Фото: КП УЗН Солом’янського району