У парку на Солом’янці висадили багаторічні рослини

Благоустрій 14:07, 18.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

Місто вже декілька років підтримує тенденцію озеленення багаторічними квітами та кущами.

У парку «Орлятко» висадили декоративні злаки та багаторічні квіткові рослини разом з декоративними чагарниками та деревними рослинами, які додають краси та гармонії до паркового простору.

Парк у спеціальних композиціях поповнили туя, ялівець, гортензія, ехінацея, кореопсис, перстач і витончені злаки.

У місті вже висадили майже 47 000 кущів, багато будуть висаджувати у жовтні — листопаді.

Живоплоти мають величезну кількість переваг, адже працюють як очищувачі повітря — затримують основну кількість твердих частинок — пил, зменшують шум, створюють затишок.

Нагору