У парку на лівому березі Києва висадили півсотні “дубів Шевченка”

Акція, Благоустрій 18:17, 22.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

У парку Партизанської слави висадили “50 дубів Шевченка”. Про це повідомили в Дарницькій РДА.

Дерева висадили в рамках екоакції “Шевченко об’єднує Україну”, ініційованої Державною екологічною інспекцією України в рамках президентської програми “Зелена Країна”.

Саджанці зібрані з дуба, в якому Тарас Шевченко ховав свої малюнки.

У Дарницькій РДА наголосили, що цей захід – не лише вшанування пам’яті Шевченка, а й спроба об’єднати зусилля для збереження довкілля.

Нагору