У нещодавно відремонтованому переході на Шулявці відпадає плитка й не працюють ліфти

Будівництво 14:08, 14.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

У підземному переході біля метро “Шулявська” відпадає тактильна плитка, стерлася розмітка на сходах і не працюють ліфти. Минулоріч перехід реконструювали за 34,4 млн грн.

Про це повідомляють в ініціативі “Пасажири Києва”.

Нагадаємо, що реконструкцію підземного переходу здійснили в межах будівельних робіт на Шулявському шляхопроводі. Вона передбачала відновлення електричних мереж і внутрішніх насосів для відкачування води з переходу. До того ж замінили сходи, поклали тактильну й замінили глазуровану плитку. До того ж облаштували ліфтові підйомники й накриття над виходами з переходу.

Нагору