У неділю на Арсенальній пройде акція на підтримку військовополонених
Поділитися в
Копіювати посилання
Традиційно акція розпочнеться о 12:00.
У центрі Києва, біля метро «Арсенальна», вчергове зберуться рідні та небайдужі громадяни, щоб підтримати військовополонених. Початок акції — в неділю, 14 квітня, о 12:00 вздовж вулиці Мазепи.
Подібні маніфести щонеділі відбуваються в столиці та інших містах України. Їхнє головне завдання — нагадати суспільству про долю українських військових, які ще з початку повномасштабного вторгнення перебувають у полоні та змушені виживати в нелюдських умовах.
Росія порушує міжнародні норми, зокрема Женевські конвенції, щодо поводження з полоненими. Захисників катують, психологічно тиснуть, утримують у жахливих умовах, що призводить до смертей через тортури та відсутність медичної допомоги. Ці факти фіксують як українські, так і міжнародні правозахисні організації.
Учасники акції закликають громадськість не мовчати та підтримати вимогу — повернути всіх полонених і зниклих безвісти додому.
До теми — «Це не можна терпіти і про це не можна мовчати»: у Києві пройшла акція «FreeAzov». ФОТОРЕПОРТАЖ