У навчальних закладах Києва дітей військових годуватимуть безоплатно

Суспільство 13:23, 30.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Депутати Київської міської ради ухвалили рішення щодо того, щоб учні комунальних закладів дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти міста Києва, чиї батьки захищають Україну, були забезпечені безоплатним харчуванням незалежно від місця реєстрації батьків.
Про це повідомляють у пресслужбі Київської міської держадміінстрації.
Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua» – джерело важливих та актуальних новин Києва, області та України.
До цього право на безоплатне харчування мали діти з київською реєстрацією, чиї батьки-захисники також були прописані в столиці. Тепер пільгу розширили. Скористатися нею можуть як діти тих, хто наразі воює, так і захисників, які загинули під час виконання бойових завдань.
Безкоштовним харчуванням дітей забезпечуватимуть протягом дії воєнного стану.

Наразі у закладах дошкільної та загальної середньої освіти пільгу щодо безкоштовного харчування отримують діти тільки тих військовослужбовців, які зареєстровані на території міста Київ. Водночас навіть якщо дитина має київську реєстрацію, але один із батьків, який захищає нашу державу на передовій, не має реєстрації у столиці, то дитина не має права на цю пільгу. Тому було необхідно прийняти це рішення та надати однакові пільги дітям, батьки яких захищають нашу державу на передовій або загинули під час виконання бойових завдань. Це те, що ми зробили на знак подяки та шани нашим Захисникам та Захисницям, які захищають всю Україну і кожного українця, – розповіла депутатка Київміськради Олеся Зубрицька.

Як ми писали раніше, українців вразили фото сучасної їдальні в одній із топових шкіл Києва. Цей освітній заклад облаштував приміщення для харчування учнів в екостилі. Кошти на це виділили із бюджету міста.
Також розповідали про те, що 1 вересня в столичних школах розпочали навчання 25 тисяч першачків, повідомляють в КМДА.
Джерело: 44.ua

Нагору