Правоохоронці знову підкреслили, що на роботі Київтеплоенерго проведення слідчих дій ніяк не позначилося.
Схему знайшли під час аудиту від КМДА
- 19 жовтня слідчі та прокурори повідомили про підозру у службовій недбалості керівнику спеціалізованого підприємства “Київські теплові мережі”, яке належить до Київтеплоенерго.
- Комунальники нібито уклали договір з приватною компанією, яка завищила вартість використаних матеріалів на 1,5 мільйона гривень.
- Колишнього директора підрядної організації підозрюють у крадіжці бюджетних коштів, а також у службовому підробленні.
У прокуратурі наголосили, що інформацію про вчинення корупційного злочину правоохоронці дізналися від працівників КМДА, які проводили аудит підписаного договору.