У київських квартирах варили наркотики – фігурантів затримано + ФОТО
Кримінал 16:01, 6.05.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Кияни 40 – 50 років обладнали нарколабораторії у квартирах і гаражах у Деснянському та Святошинському районах столиці, а також в приватному будинку на Київщині.
Потужності лабораторій дозволяли виготовити близько 10 кг психотропів щомісяця, що приносило прибуток близько 3 млн гривень.
Під час обшуків у них вилучили наркотики та зброю.
