У київському парку “Кіото” відновили зелені зони

Благоустрій 14:11, 18.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

Київський парк “Кіото” відновили до довоєнного стану. На початку повномасштабного вторгнення цей парк із зони відпочинку перетворився на справжній форпост. Українські військові звели там фортифікаційні споруди та вирили окопи, щоб обороняти столицю від навали окупантів.

Після того, як ворога далеко відкинули, працівники КП УЗН Деснянського району провели значну роботу з відновлення зелених зон парку “Кіото”. Комунальники відновили 8 тис. 700 кв. метрів газону та переклали 512 кв. метрів покриття на пішохідних доріжках.

Нагору