У київському парку демонтують радянський бронетранспортер
Общество 18:52, 10.03.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У парку Воїнам-інтернаціоналістам, що в Дарницькому районі Києва, демонтують бронетранспортер. Згідно з думкою експертів, цей об’єкт був прикладом пропаганди радянського мілітаризму, а не вшануванням пам’яті українців, полеглих у війні в Афганістані.
Демонтований бронетранспортер передадуть ЗСУ. Його отримають бійці однієї з військових частин у складі Десантно-штурмових військ.