У Київському лісництві активісти провели весняну толоку

Благоустрій 13:08, 28.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

В суботу, 27 квітня, у Київському лісництві провели толоку. 

Про це повідомили у Святошинському ЛПГ.

В толоці брали участь працівники лісництва та місцеві активісти, які прийшли з дітьми.

Наш Киев

Фото – Святошинське ЛПГ

Генеральне прибирання організували на території зони відпочинку “Лісова казка”.

Наш Киев

Фото – Святошинське ЛПГ

Наступне прибирання відбудеться у суботу, 4 травня, у зоні відпочинку “Святошин”.

Наш Киев
Нагору