У Київській області збудували модульні будинки для тих, хто втратив житло внаслідок війни, – ФОТО

Суспільство 17:22, 30.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

У селі Дмитрівка Київської області завершують зводити модульні будинки для тих, хто втратив житло під час повномасштабної війни.
Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Долучайтесь та читайте наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше важливих та актуальних новин Києва, регіону та України.

Перші п’ять будинків вже перебувають на фінальному етапі будівництва. Туди заселятимуть українців, які втратили житло через російську військову агресію.

Серед тих, хто отримає нове житло, – мешканка села Валентина. Від влучання снаряду в жінки повністю згорів будинок. Валентина також втратила чоловіка: він загинув під Ізюмом, захищаючи Україну. У будинку жінка проживатиме із двома синами 17-ти та 19-ти років. Уже скоро родина зможе заїхати в нову домівку, – прокоментував Кулеба.

Також він додав, що це пілотний проєкт, який реалізують за кошти меценатів.

Перше тимчасове модульне містечко в Бучі відкрили наприкінці червня.
Також ми розповідали про те, що в Києві відновили будівлю, яка 14 березня зазнала обстрілів російськими ракетами. Наразі ремонтні роботи завершені не повністю.
Крім того, ми писали, що в Київській області з бюджету місцевого резервного фонду влада виділить для подолання наслідків війни та відновлення регіону майже 145 мільйонів гривень.
Джерело: 44.ua

Нагору