У Київській області внаслідок ураження струмом загинув 14-річний хлопець, – ФОТО

Суспільство 10:31, 30.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Київській області внаслідок ураження струмом загинув 14-річний підліток. Хлопець разом з батьком приїхав на підприємство та доторкнувся до трансформатора.

Про це написав глава поліції Київської області Андрій Нєбитов та закликав дорослих роз’яснювати дітям правила техніки безпеки.
Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше подій Києва, області та України.

Ураження електрострумом. Загинув 14-річний підліток з Нових Петрівців. Юнак разом із батьком приїхали на підприємство у справах. На території виробництва був розміщений трансформатор, до якого і доторкнувся хлопець. 40 хвилин реанімаційних дій медиками не дали позитивного результату, неповнолітній загинув, – повідомив Нєбитов.

Також раніше ми писали про те, що у селі Червоне Київської області 39-річний вітчим намагався вбити свого 12-річного пасинка.
Крім того, розповідали, що в Шевченківському районі Києва соціальні працівники та ювенальні поліцейські вилучили із горе-родини 5-річного хлопчика, який майже добу нічого не їв.
Джерело: 44.ua

Нагору