У Київській області російські окупанти замінували вулик: вибуху не сталося завдяки бджолам, – ФОТО

Суспільство 13:27, 12.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Вибухотехніки виявили поблизу селища Бабинці на Київщині вулик, усередині якого російські окупанти залишили дві гранати, що мали вибухнути під час відкриття кришки. Але завдяки бджолам цього не сталося.
Про це повідомили в соцмережах.

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua» та читайте новини, щоб не пропустити важливі та актуальні новини Києва, області та України.

Росіяни хотіли забрати чиєсь життя, а українські бджоли його врятували! Сапери ДФТГ Бучанщини у лісі біля селища Бабинці знешкодили пастку, яку російські окупанти залишили перед тим, як втікати з соромом з області. Рашисти примотали одну до одної дві гранати, закріпили їх усередині вулика, чеки замінили на булавки, а капроновою ниткою з‘єднали кришку вулика і гранати, – йдеться в повідомлені.

Ворог сподівався, що після відкриття кришки вулика пролунає вибух, але за пів року бджоли залили запалювачі медом і булавки не вискочили.

Як бачите, навіть зараз ще знаходяться такі пастки. Тому якщо ви помітили небезпечний об‘єкт, волосінь, дріт або речі, яких раніше в будинку не було, одразу викликайте правоохоронців, – резюмували в дописі.

Також ми писали, що в Києві жінка біля власного будинку виявила підозрілий предмет та взяла його до рук. Проте зрозуміла, що він може нести небезпеку та повідомила про нього спеціалістів.
Крім того, раніше розповідали про те, що в Київській області сапери продовжують розмінування території регіону. Так, піротехніки знайшли та знешкодили понад 70 тисяч вибухонебезпечних предметів. Спеціалісти ДСНС обстежили 21079,95 га.
Джерело: 44.ua

Нагору