У Київській області планують побудувати завод з екопереробки будівельного сміття, – ВІДЕО

Суспільство 13:28, 17.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

На Київщині ізраїльська компанія GreenMix планує побудувати завод з екологічної переробки будівельного сміття. Наразі з подвір‘їв зруйнованих будинків вивозять сотні тонн сміття. Так, відбулися перші переговори з представниками компанії.
Про це повідомляє голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

Це дуже важливий проєкт. Адже щодня ми боремося з наслідками військової агресії росії на нашій Київщині, – зазначив він.

Ще більше новин на нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Долучайтесь та читайте, щоб не пропустити важливі та актуальні новини Києва, області та України.
Кулеба пояснив, що з подвір‘їв зруйнованих будинків вивозять сотні тонн будівельного сміття.
Він також додав, що важливо не лише налагодити процес утилізації, але й переробляти будівельне сміття з урахуванням високих стандартів екологічності.

Цей проєкт – інвестування в майбутнє нової Київщини. Київська область готова бути першим таким майданчиком в Україні та стати показовим кейсом для інших регіонів України з демонтажу, утилізації та переробки будівельного сміття, – сказав Кулеба.

Також ми писали, що в Києві мешканці будуть платити більше за вивезення побутових відходів, оскільки тариф буде змінено. Так, вартість послуги не коригувалась понад три роки і наразі є найнижчою в Україні. Такі зміни, зокрема, пов’язані із зростанням вартості палива, поховання відходів та інших чинників.
Окрім того, повідомляли про те, що в Дарницькому районі Києва комунальники ліквідували стихійне звалище біля Дніпра. Для того, щоб вивезти все сміття, знадобилося багато мішків та чотири дні.
Джерело: 44.ua

Нагору