У Київській області енергетиків перевели на посилений режим

Общество 10:06, 14.12.2023
 Поділитися

Поділитися в

Погода у Київській області 14 грудня погіршиться. Тому енергетиків переводять на посилений режим роботи.

Про це повідомляє ДТЕК.

За прогнозами синоптиків, сьогодні протягом дня в Київській області очікується мокрий сніг, дощ та пориви вітру.

“Через це енергетики переходять в посилений режим роботи та готуються ліквідовувати наслідки аварій в разі їх виникнення”, – йдеться у повідомленні.

Нагору