У Київській області через технологічне порушення на повітряних лініях двічі знеструмлювалися побутові споживачі

ЖКГ 12:01, 28.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Також без електроенергії була місцева промисловість та газорозподільна станція. Наразі вже лінію включили в роботу та всіх споживачів заживлено.

Нагору