У Київській обласній лікарні триває капремонт

Медицина 12:43, 19.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

У медзакладі оновлюють ортопедично-травматологічний центр, приміщення для МРТ та готують майданчик для ангіографічної системи. Частину відділень планують відкрити вже до 1 жовтня.

Голова КОВА Микола Калашник підкреслив, що роботи відбуваються за єдиним архітектурним рішенням і спрямовані не лише на зовнішній вигляд, а й на енергоефективність та безпеку для пацієнтів.

 

 

Нагору