У Київраді відклали розгляд питання будівництва висотки на Печерську

Будівництво, Закон 15:24, 17.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Київраді перенесли розгляд питання у справі про зведення висотки замість торгового центру на Омеляновича-Павленка, 4 у Печерському районі через непідготовленість представника забудовника.

Про це розповів голова комісії з перевірки інформації про об’єкти будівництва, які викликають громадський резонанс Михайло Тереньєв у Facebook.

Він розповів, що на засідання комісії прийшли активісти, які висловили своє побоювання через майбутнє будівництво. Прийшли сюди також представники забудовника. Проте через те, що вони не взяли із собою дозвільних документів, які нібито дають право на проведення будівельних робіт за вказаною адресою, розгляд питання довелося відкласти.

До того ж, за словами Тереньєва, представники Держінспекції архітектури та містобудування, які видали дозвіл на будівництво, засідання комісії проігнорували.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, згідно з даними реєстру, ДІАМ видала дозвіл на реконструкцію торговельного центру зі збільшенням висотності від 4 до 18 поверхів. Тут вже з 1 лютого з орендарями розірвали договори. З проєктом реконструкції будівлі на Омеляновича-Павленка до контролюючих органів зверталася фірма “Картас Траст Компані”.

Тим часом у Мінкульті повідомили, що реконструкцію Печерського торговельного центру не погоджували, хоча компанія зверталася до відомства з цього питання. Оскільки досі не затверджено історико-архітектурного плану Києва у складі Генплану, сьогодні немає правових підстав, щоб задовольнити прохання “Картас Траст Компані”, уточнили в Мінкульті.

Проти будівництва висотки активно протестують місцеві жителі, за їхніми словами, інфраструктура Печерського району і без того перевантажена.

За даними порталу YouControl, ТОВ “Картас Траст Компані” було створено майже 11 років тому. Керівником фірми є Ігор Савченко, бенефіціар – Ірина Ревіна, засновник – компанія із Сейшельських островів GENUINE GROUP LTD. Раніше керівником був Сергій Дядечко – бізнесмен та засновник “Комерційного банку “Союз”.

За даними ЗМІ, “Картас Траст Компані” фігурувало також у кримінальних провадженнях щодо ухилення від сплати податків. Крім того, ця фірма була фігурантом судового розгляду у справі Онищенка.

Нагору