У Київ приїхали парламентарі з усієї Європи: подробиці

Общество 15:50, 31.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Спікери та віцеспікери парламентів з 17 європейських країн, а також представники Європарламенту прибули до Києва з візитом.

Про це повідомив спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук.

Парламентарі приїхали з Бельгії, Великої Британії, Данії, Естонії, Ісландії, Іспанії, Латвії, Литви, Люксембургу, Норвегії, Польщі, Португалії, Словенії, Фінляндії, Хорватії, Чехії та Швеції.

Стефанчук подякував своїм колегам і наголосив, що цей візит — «сильний символ підтримки, солідарності та довіри».

«Цінуємо кожен жест, кожну зустріч, кожне слово, кожну дію, що наближає перемогу справедливості й тривалого миру. Україна відчуває плече партнерів. І це надихає», — додав він.

Як повідомив у Telegram прем’єр-міністр Денис Шмигаль, він, глави європейських парламентів та євродепутати разом із президентом Володимиром Зеленським, першою леді Оленою Зеленською, спікером ВР Русланом Стефанчуком та керівником ОП Андрієм Єрмаком у третю річницю деокупації Київщини в Бучі вшанували пам’ять тих, хто загинув через російську агресію, хто віддав життя за Україну.

Під час вшанування пам’яті загиблих у Бучі. Фото: Денис Шмигаль (Telegram)

Також читайте: Віталій Кличко та мер Тулузи підписали Декларацію міст-побратимів.

Нагору