У Києво-Печерській лаврі створили простір пам’яті українських жінок, які загинули у війні

Війна 13:37, 27.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

На території лаври, між церквою Святого Миколи та Келіями, висадили тюльпанове дерево — на честь українок, які віддали життя за свободу й незалежність країни.

Єпископ Бориспільський та намісник лаври Єпископ Авраамій провів спільну молитву за упокій загиблих.

За даними Міноборони, у повномасштабній війні загинуло понад 106 жінок-військових (станом на березень 2025 року).

Зараз у ЗСУ служать 60 538 жінок, з них 42 898 — військовослужбовиці, а близько 5 тисяч беруть участь у бойових діях.

Нагору