У Києві зупинили незаконне будівництво на ділянці вартістю понад 200 млн грн

Суспільство 15:15, 2.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Прокуратура відсудила ділянку вартістю 217 млн грн у недобросовісного орендаря, який влаштував незаконне будівництво ЖК на землях промисловості.
Про це повідомили в Київській міській прокуратурі.
Зазначається, що господарський суд міста Києва задовольнив позов Київської міської прокуратури в інтересах держави про розірвання договору оренди.
За даними слідства, Київрада у 2003 році передала акціонерному товариству в довгострокову оренду на 25 років земельну ділянку по провулку Приладному. Ця ділянка мала конкретне призначення – для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та господарських будівель і споруд.
Однак, товариство розпочало на цій території будівництво житлового комплексу і незаконно змінило категорію земельної ділянки і використали її для забудови житловим комплексом.

За таких обставин суд погодився з доводами прокурора про неможливість житлового будівництва на землях промисловості та задовольнив позовні вимоги в повному обсязі, – йдеться в повідомленні.

Раніше ми розповідали, що у Києві викрили незаконну схему переправлення чоловіків призовного віку за кордон, яку організували батько та син.
44.ua у Телеграмі: термінові, актуальні, превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору