У Києві зростає захворюваність на COVID-19

Здоров'я 20:52, 15.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

За 37-й тиждень у столиці зафіксували 1315 випадків COVID-19 — на 6,7% більше, ніж тижнем раніше (1232 випадки).

Статистика:

▫️ Діти: 400 (раніше 225)

▫️ Дорослі: 915 (було 1007)

▫️ Найбільше хворіють люди 30–64 років — майже половина всіх випадків

▫️ Госпіталізовано 271 пацієнт, серед них 83 дитини (раніше 119)

▫️ У реанімації — 9 людей

У Києві з липня циркулює новий штам коронавірусу Stratus (XFG).

 

Попри зростання, рівень захворюваності нижчий у 1,2 раза, ніж торік.

 

Нагору