У Києві зносять історичну будівлю, – що натомість?

 Поділитися

Поділитися в

На ВДНГ почали зносити 19 павільйон, де раніше проходив фестиваль Кураж. На його місці збудують Президентський університет. Засновниця Куражу Олена Гудкова розповіла, що просила зберегти будівлю, а також не одержала частину компенсації, передає Amazing Ukraine.

Зносити 19 павільйон на території Національного Експоцентру розпочали 2 лютого. Олена Гудкова на своїй сторінці на Facebook розповіла, що просила Офіс Президента та адміністрацію ВДНГ зберегти будівлю. За її словами, змагатися за павільйон із ВП було марно. У своїй історії у Instagram Гудкова розповіла, що їй особисто обіцяли зберегти будівлю.

На початку літа ми випадково дізналися, що нам не продовжать контракт на ВДНГ, ТК на цьому місці будуватимуть Президентський Університет (і щось мені підказує, що ВП чудово знав Кураж і що буде далі). Ніхто не приходив із наміром, не питав що і як за собою це спричинить, які втрати на нас чекають – просто нафіг і все. Розуміючи, що на рівних із Президентом ми не боротимемося за павільйон, я для себе одразу вирішила, що не хочу скандалити, щось доводити та махати кулаками, тому прийняла обставини та поводилася гідно не лише в публічному полі, а й з командою, не дозволяючи собі виносити сварок з хати, як мені радили багато моїх досвідчених друзів. Я ніде не писала, як зломила нас з командою ця ситуація та підхід нових «орендарів», як ми розпродавали дитячий інклюзивний майданчик, якісь декорації, меблі за пів копійки щоб хоч щось, скільки довелося просто викинути, Так воно не влазило в наш маленький ангар (його теж скоро знесуть) або тому що демонтувати було дорожче, ніж виручені за це гроші (сантехніка, тент фуд-корту та інше).

Заради справедливості скажу, що Мушкін намагався вмовити нас переїхати в перший павільйон, але Навіть якби ми вирізали і вставили всі покращення, що зробили в павільйоні 19 Ha 6 млн гривень за три роки, крім оплати оренди, ми б все одно і близько не наблизилися до тому, що вже мали. Але він запропонував що міг.

Крім цієї пропозиції, ми не отримали пропозиції ні допомоги, ні компенсації.», — пише Гудкова.

Нагору