У Києві змінять перепустки для автомобілів: які зміни відбудуться

Суспільство 16:46, 20.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

З першого вересня у Києві буде запроваджено новий формат перепусток для транспорту, які дозволяють переміщення під час дії комендантської години.
Про це повідомляє пресслужба КМДА.
Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте, щоб не пропустити важливі та актуальні новини Києва, області та України.
Необхідність такого кроку викликана великою кількістю підробок перепусток та порушень комендантської години.
Перепустки нового зразку матимуть більш складну систему захисту яка, як очікується, зменшить кількість підробок.

Ми створили систему, щоб перепустками на транспортні засоби користувалися лише особи, які відносяться до підрозділів сектору безпеки та оборони України,  критичної інфраструктури  міста  та органів державної влади. Цивільні особи, громадські організації, благодійні фонди, спілки, об’єднання, групи зазначеними перепустками забезпечуватися не будуть. Мешканцям та гостям міста Києва наполегливо рекомендуємо дотримуватися правил комендантської години та режиму світломаскування, які доводяться через міські засоби масової інформації, об’яви в громадському транспорті та повідомлення на дошках оголошень, – заявив Комендант міста Києва, генерал-майор Віктор Плахтій.

Нагадуємо, що комендантська година в Києві триває із 23:00 до 05:00. Метрополітен у режимі перевезень працює із 06:00 до 22:00, наземний громадський транспорт – із 06:00 до 22:30.
Ми також повідомляли, що мешканці Києва просять владу скоротити комендантську годину та подовжити час руху громадського транспорту. Відповідна петиція з’явилась на сайті Київської міської ради.
Також писали про те, що через загрозу ракетних ударів з боку Росії у День Незалежності України в Києві діятиме заборона на проведення масових заходів, а столичний метрополітен змінить графік роботи.
Джерело: 44.ua

Нагору