У Києві жінка вбила співмешканця під час побутового конфлікту
Кримінал 10:36, 11.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У квартирі багатоповерхівки Дніпровського району правоохоронці виявили тіло 34-річного чоловіка зі слідами насильницької смерті. Поліцейські встановили, що під час розпивання алкогольних напоїв між співмешканцями виник побутовий конфлікт, у результаті якого жінка схопила кухонний ніж та нанесла чоловіку близько семи ударів у спину та груди.
38-річну нападницю поліцейські затримали та повідомили про підозру [ч. 1 ст. 115 ККУ]. За скоєне зловмисниці загрожує до п’ятнадцяти років ув’язнення.
