У Києві збирають використані газові балони для потреб ЗСУ

Суспільство 12:32, 28.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

В Київській міській адміністрації оголосили про збір використаних туристичних газових балонів у населення. Порожні балони повторно заправлятимуть та відправлятимуть на потреби Збройних Сил України.
Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.
За його словами, завдяки проєкту можна вирішити два важливі питання – збір використаних газових балонів, що накопичились у населення, та їх повторне використання на фронті.
«Місто вдячне волонтерам за таку ініціативу і забезпечення повторної заправки балонів. Зі свого боку, міське підприємство організувало логістику збору: використані порожні балони ми просимо мешканців викидати у помаранчеві контейнери для небезпечних відходів, в отвір для батарейок. При цьому ми наполегливо просимо дотримуватись інструкції, що розміщена на самих балонах, яка стосується безпечної експлуатації та правильної утилізації. Зібране – передаватимуть волонтерам», – повідомив Петро Пантелеєв.
Він зазначив, що «Київкомунсервіс» уже маркував контейнери для небезпечних відходів та розмістив на них QR-код, за допомогою якого громадяни можуть повідомити про залишений у контейнері за певною адресою балон.
В КМДА зауважили, що балони мають бути порожні.
Як і куди можна здати порожні газові балони?

привезти в офіс за адресою: вул. Кудрявська, 23;
здати на виробничій базі підприємства (вул. Бакинська, 37-41);
викинути в контейнер для небезпечних відходів. Мапа встановлених контейнерів – за посиланням.

Повідомити «Київкомунсервіс» можна через Telegram-бот. Для цього треба відсканувати QR-код на контейнері та обрати розділ «Повідомити про викинутий газовий балон». Повідомлення допоможе швидше зібрати балони та передати їх волонтерам.
Раніше ми розповідали, що у Києві громадськість проінспектує укриття: всі приведуть в належний стан
44.ua у Телеграмі: термінові, актуальні, превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору