У Києві завершився весняний двомісячник з благоустрою

Благоустрій 11:29, 9.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Понад 20 тисяч киян і 643 організації взяли участь у прибиранні 685 локацій та ліквідації 627 стихійних сміттєзвалищ. Акцент зробили на активності громади та співпраці з владою і бізнесом.

Переможці конкурсу «Разом дбаємо — разом змінюємо»: ГО «ТРОЄЩИНА БФ», Любов Башинська і ЖК «ГЕРЦЕН ПАРК». Партнери — «Епіцентр К», «Сільпо-Фуд», ДТЕК і «Корпорація Нерухомості РІЕЛ».

Кампанія довела силу спільних зусиль у покращенні міста.

Нагору