У Києві затримали рецидивіста, який вийшов з тюрми та пограбував неповнолітню

Кримінал 08:21, 26.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Злочин стався на вулиці Братиславській, що на Лісовому масиві. Дівчина прямувала додому, коли невідомий вихопив у неї смартфон і накивав п’ятами.

Після скоєння злочину чоловік переховувався в Дніпровському районі, однак грабіжника швидко розшукали та затримали.

Чоловік встиг продати телефон знайомому, але поліцейські вже вилучили речовий доказ.

Грабіжник раніше притягувався до кримінальної відповідальності й торік звільнився з місць позбавлення волі.

Тепер йому загрожує від семи до 10 років тюрми.

Нагору