У Києві затримали рецидивіста, який вийшов з тюрми та пограбував неповнолітню
Кримінал 08:21, 26.04.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Злочин стався на вулиці Братиславській, що на Лісовому масиві. Дівчина прямувала додому, коли невідомий вихопив у неї смартфон і накивав п’ятами.
Після скоєння злочину чоловік переховувався в Дніпровському районі, однак грабіжника швидко розшукали та затримали.
Чоловік встиг продати телефон знайомому, але поліцейські вже вилучили речовий доказ.
Грабіжник раніше притягувався до кримінальної відповідальності й торік звільнився з місць позбавлення волі.
Тепер йому загрожує від семи до 10 років тюрми.