У Києві затримали посадовицю Міністерства охорони здоровʼя, яка торгувала фіктивними довідками для оформлення інвалідності

Кримінал 20:29, 25.07.2025
 Поділитися

Поділитися в

Чиновницю МОЗ спіймали «на гарячому», коли та отримувала оплату за підроблені документи.

До справи вона залучила ще 6 лікарів, які організовували ухилянтам стаціонарне «лікування» для оформлення історії хвороби.

А в області тим часом викрили 5 адмінів Телеграм-каналів, які «підсвічували» локації мобільних груп ТЦК та правоохоронців.

Також на Київщині затримали водія таксі, який на своїй сторінці у тіктоці зливав координати та закликав оминати маршрути руху ТЦКашників.

Загалом по країні затримали 14 організаторів ухилянтських схем.

Нагору