У Києві затримали корегувальника, який наводив удари росіян по енергетичній інфраструктурі столиці

Війна, Кримінал 11:00, 5.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Ще одного учасника агентурної групи фсб, яку викрили навесні цього року, затримали на Київщині. Завербований фсб 49-річний працівник СТО, шукав легкого заробітку та потрапив на гачок спецслужб ворога. Фігурант збирав інформацію про стан енергооб’єктів Київщини, та надсилав дані ворогу разом із координатами.

Серед пріоритетних «цілей», які шукав зрадник, були електропідстанції, що продовжують забезпечувати світлом більшу частину Києва.

Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагору