У Києві затримали грабіжника, який відібрав у малолітнього телефон
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Шевченківському районі столиці затримали грабіжника, який відібрав у малолітнього телефон.
Інцидент стався на дитячому майданчику, де зловмисник і заволодів ґаджетом дитини.
Завдяки швидкому реагуванню небайдужих громадян уже за декілька хвилин на місце прибула поліція та у подальшому затримала порушника.