У Києві засудили на 15 років агента рф, який підпалив залізничні релейні шафи

Кримінал 14:37, 18.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Йдеться про уродженця  с. Гостомель Бучанського р-ну Київської області, Богдана Давиденка.

У квітні цього року він у месенджері Threema отримав пропозицію підпалити релейну залізнодорожню шафу за грошову винагороду. Зробив на телефон відеозапис релейної шафи сигнальної установки № 1 перегону «Біличі-Ірпінь» і при цьому говорив: «Вот братан смотри, ящик, давай одабривайте, я щас его буду делать». Одразу після цього влаштував пожежу, фіксуючи її на смартфон. У травні підпалювача затримали. Після кількох місяців слідчого ізолятора він уклав угоду про визнання винуватості.

Нагору