У Києві заради забудови планують знести пам’ятку архітектури

Архітектура, Місто 17:23, 23.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Будівля знаходиться на Лук’янівці У Києві забудовники намагаються знищити черговий об’єкт культурної спадщини столиці. Про це заявив депутат Київської міської ради Владислав Трубіцин через ситуацію з маєтком Баккалинського, передають “Коментарі”.

За його словами, днями на території маєтка Баккалинського, що розташований на вулиці Іллєнка, 30, у Шевченківському районі столиці, були помічені будівельники. Це може означати, будівлю готують до знесення, припускає депутат.

22 квітня цього року Київрада передала земельну ділянку за цією адресою під будівництво адмінбудівлі з паркінгом. А вже за 5 днів маєток Баккалинського отримав статус щойно виявленого об’єкта культурної спадщини і з цього часу підлягає захисту, — зазначив Трубіцин.

Маєток Баккалинського — одна з найцікавіших споруд Лук’янівки, наголошує депутат Київради. Ця споруда може багато “розповісти” про минуле, вважає Трубіцин.

Праворуч — двоповерхова кам’яниця, що належала провізорові Вікентію Владиславовичу-Едуардовичу Керекешу. Сусідом з тилу був теж підполковник Казимір Костянтинович Окольський, — написав Трубіцин у своєму Facebook.

Він звернувся до відповідальних органів з цього питання та оприлюднив світлини, як виглядає будівля, яка є пам’яткою архітектури.

Нагору