У Києві запровадили нові графіки стабілізаційних відключень

Суспільство 22:21, 9.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Компанія ДТЕК Київські електромережі з 9 грудня запровадила оновлені графіки стабілізаційних відключень з урахуванням поточної складної ситуації в енергосистемі після останніх масованих обстрілів.
Про це компанія повідомила на своїй сторінці в Facebook.
Оновлений графік складається з 3 категорій:
1. Світло є. Періоди, коли ми гарантуємо наявність світла. Це білий колір на графіку;
2. Світла немає. Періоди, коли відключення буде відбуватись гарантовано для того, аби збалансувати енергосистему. Сірий колір на графіку;
3. Можливі відключення. Періоди, коли відключення може застосовуватися, якщо дисбаланс в енергосистемі буде збільшуватися. В ці періоди рекомендуємо знижувати споживання електроенергії та не користуватися ліфтами. Світло-сірий колір на графіку.
Найближчі кілька днів графік буде працювати в тестовому режимі, наголосили в компанії.

У разі відсутності вашої адреси в графіку або неспівпадіння реальної ситуації з графіком – просимо невідкладно повідомляти нам про це, – звернулися до мешканців енергетики.

В свою чергу Гендиректор компанії YASNO Сергій Коваленко зазначив, що в цілому ситуація залишається досить напруженою.
"Три тижні екстрених відключень показують, що планувати досить складно і ми не можемо поки що повернутися до чотиригодинних слотів. Я розумію, що нові графіки виглядають дещо складнішими, але їх наявність у поточних умовах – це можливість планувати. Схоже, така наша найближча нова реальність на якийсь час, поки ми не повернемося до обсягів генерації, які були до 23 листопада", – написав Коваленко.
Тим часом, сайт Київських електромереж перенавантажений. Енергетики просять дочекатися зменшення кількості відвідувачів.

Вас може зацікавити: Світла немає понад 7 годин: в YASNO розповіли, що робити мешканцям столиці
44.ua у Телеграм: термінові, актуальні, превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору