У Києві запроторили за ґрати ексдиректора інституту, який вимагав хабар у 5 тисяч доларів

Кримінал 21:24, 23.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

Суд виніс вирок колишньому директору Інституту психології одного з вищих навчальних закладів столиці за одержання хабаря.

Його судили за ч. 2 ст. 368 Кримінально кодексу — прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою у значному розмірі. Санкція статті передбачає від трьох до шести років тюрми. Втім, суд вирішив обмежитися мінімальною мірою покарання, а саме трьома роками ув’язнення.

Як розповіли у Київській міській прокуратурі, обвинувачення довело, що директор одержав від громадянки п’ять тисяч доларів за сприяння у працевлаштуванні в навчальний заклад. У ході судового розгляду чоловік свою винуватість в інкримінованому правопорушенні не визнав.

Однак суд, враховуючи зібрані докази, погодився з доводами прокурора щодо доведеності вини обвинуваченого та засудив його до трьох років тюрми з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій терміном на один рік.

Днями у Києві затримали в. о. заступника голови правління і начальника відділу юридично-правового супроводу Державної інноваційної фінансово-кредитної установи. Його підозрюють у саботажі судових засідань в інтересах відповідача за хабар у дев’ять тисяч доларів.

Нагору