У Києві запрацював Музей лісу

 Поділитися

Поділитися в

У приміщенні найстарішого лісництва Києва запрацював Музей лісу.

Про це йдеться на офіційній сторінці КО “Київзеленбуд” у Facebook.

Так, директор Дарницького лісопаркового господарства Михайло Явний розповідає, що ідея створити музей виникла після того, як розбираючи стару будівлю лісової застави, знайшли документи кінця ХІХ – початку ХХ століття. Поступово лісівники поповнили колекцію старовинними речами, фотографіями, схемкартами, таксаційними описами, засобами зв’язку, приладами та інструментами, з якими працювали лісівники у різні часи. Є тут навіть мотоцикл, який у 1960-х роках був службовим транспортом працівників лісу.

Садиба, в якій облаштували Музей лісу також має вже більш ніж столітню історію. Як зазначають місцеві лісівники, ця будівля у Броварському лісництві була зведена у 1903 році.

Відвідати музей можна безкоштовно щосереди, попередньо записавшись за номером (044) 592-10-69.

Нагору