У Києві запрацював чат-бот, що повідомляє про відключення світла

Суспільство 09:05, 18.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві запрацював чат-бот, що повідомляє про відключення світла. Містяни будуть отримувати оперативні сповіщення у разі виникнення ризиків відключень та відповідних команд Укренерго.
Про це повідомляють в Київській міській державній адмінстрації.
Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua". Там ми публікуємо ще більше важливих та актуальних новин, щоб ви завжди були в курсі.

Щоб отримувати інформацію щодо можливих відключень електроенергії у столиці, YASNO створив чат-бот в Telegram. Налаштувавши його, мешканці столиці будуть отримувати оперативні сповіщення у разі виникнення ризиків відключень та відповідних команд Укренерго, – пояснюють там.

Громадяни отримуватимуть повідомлення про виникнення енергетичної тривоги, що буде означати появу ризику тимчасового відключення, та відповідно про усунення проблем у мережі.
Наразі, додають в КМДА, існує два типи відключень:
Перший – екстремальні аварійні відключення. Їх застосовують у разі атак на об’єкти енергетичної інфраструктури. У цьому випадку не існує чітких графіків чи черг відключення. Мешканцям намагатимуться додавати орієнтовний перелік вулиць до кожного сповіщення про такий тип енергетичної тривоги.
Другий тип – стабілізуючі відключення, які застосовуються, якщо є потреба збалансувати енергосистему. У такому випадку, щоб зрозуміти, коли за вашою адресою не буде електроенергії, необхідно скористатись графіками відключення, які опубліковані на сайті ДТЕК «Київські електромережі».
Знайти чат-бот можна через пошук у Telegram, ввівши YASNO-online, або за посиланням.
Нагадаємо, ми писали раніше, що глава держави Володимир Зеленський звернувся до киян та мешканців області й надалі економити електроенергію задля стабільної роботи всієї системи.
Крім того, розповідали про те, як великі ТРЦ та магазини у Києві заощаджують електроенергію.
Джерело: 44.ua

Нагору