У Києві за 10 місяців з’явилися на світ 839 передчасно народжених дітей

Суспільство 18:05, 17.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

За 10 місяців 2022 року у столиці з’явилися на світ 839 передчасно народжених дітей. І кожному з них спеціальна інтенсивна терапія надавалася з перших хвилин життя безперервно, попри ворожі обстріли.
Про це в Міжнародній день передчасно народженої дитини розповіла директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.
Вона зазначила, що "ранні пташки" з’являлися на світ у всіх пологових столиці. Жоден із цих спеціалізованих закладів не закривався і не призупиняв роботу.

Під час повітряних тривог із перших днів війни допомога вагітним та новонародженим надавалась у бомбосховищах, де приймали пологи і навіть робили кесареві розтини. Наприклад, у столичному Перинатальному центрі (вул. Предславинська, 9), який спеціалізується на виходжуванні недоношених немовлят, із початку повномасштабної воєнної агресії народилося 192 передчасно народжені малюки, 76 із яких – із низькою вагою до 1500 грамів, – зазначила лікарка.

Директорка профільного Департаменту розповіла, що для таких дітей, зокрема у Перинатальному центрі, створено всі необхідні умови: тут використовують новітнє обладнання, застосовують сучасні методики, працюють спеціально підготовлені фахівці, які постійно підвищують кваліфікацію та щодня набувають нового досвіду, постійно опікуючись дітьми.
Раніше ми розповідали, що Київ готує гуманітарну допомогу для Херсона
44.ua у Телеграм: термінові, актуальні, превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору