У Києві з’явилася інсталяція судилища над Героями Маріуполя

Суспільство 15:15, 24.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві біля будівлі Київської міськради створили інсталяцію "Free Azovstal defenders".
Так, асоціація родин захисників "Азовсталі" спільно з благодійним фондом ветерану "Азову" Владислава Коренка "24.02. UA" та незалежною креативною агенцією "TSD agency" просто неба встановили клітку, яка надає можливість перехожим відчути умови, в яких наразі перебувають полонені захисники "Азовсталі".
Клітка має висоту 2 м, ширину 1 м і довжину 0,75 м. На ній є надпис "FREE HEROES OF AZOVSTAL". 

24 серпня окупанти анонсували показовий суд над полоненими захисниками "Азовсталі". На фотографіях, які вони поширюють, видно, що ув’язнених триматимуть на сцені маріупольської філармонії в клітках. Саме тому наша інсталяція покликана дати відчути кожному те, що переживатимуть наші герої в подібній клітці, – підкреслили організатори.

Інсталяція відкрилася 23 серпня перед будівлею Київської міської ради. Організатори закликали всіх, хто стане свідком цієї інсталяції, розміщувати фото в соціальних мережах за хештегом #FreeAzovstalDefenders та позначати під фотографіями світових лідерів, міжнародні організації та засоби масової інформації.

Ця інсталяція повинна актуалізувати питання їхнього обміну та повернення, нагадати суспільству про долю її захисників, — пояснила депутатка Київради Аліна Михайлова.

Раніше ми розповідали, що переможці "Євробачення 2022", український реп-гурт Kalush Orchestra оголосили масштабний збір коштів на реабілітацію захисників "Азовсталі".
Також вас може зацікавити: в Україні запустили "Потяг до перемоги", який курсуватиме з Заходу на Схід. Його присвятили обороні "Азовсталі"
Головні новини Києва – 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору