У Києві з початку повномасштабної війни одружилися понад 20 тисяч пар і народилося понад 13 тисяч малюків

Суспільство 19:42, 21.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві за 300 днів повномасштабної війни одружилися 21 815 пар і народилися 13 340 малюків.
Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.
Долучайтесь до нашого Telegram-каналу "Головні новини Києва – 44.ua" та читайте новини, щоб завжди бути в курсі та нічого не пропустити.
Так, за його словами, з 24 лютого народилось 6 924 хлопчики та 6 416 дівчаток. Із них – 233 двійні та дві трійні.

Сьогодні кожен робить свій внесок у перемогу України: хтось працює на благо економіки, хтось у лавах ЗСУ, а хтось з усіх сил підтримує наших воїнів забезпечуючи їх усім, що необхідно для перемоги. І поки ЗСУ нищить окупантів, в Україні, і зокрема у Києві, щодня народжуються нові українці і створюються нові сім’ї. Це наше майбутнє, яке, я переконаний, буде під мирним небом! – зазначив Микола Поворозник.

Він наголосив, що ми стійко витримуємо удари ворога, бо точно знаємо, що на нашому боці правда. І сьогодні ще на один день ближче до Перемоги та до звільнення наших земель і українців із-під окупації ворога.
Микола Поворозник побажав новонародженим та їхнім батькам міцного здоров’я та мирного неба, а новоствореним родинам – безмежного кохання, благополуччя та щастя.
Також раніше писали, що у Києві правоохоронці спільно з соцпрацівниками вилучили з неблагополучної сім‘ї 4-місячного малюка. У квартирі, де мешкав хлопчик, були безлад та антисанітарія, що загрожувало життю та здоров’ю малюка.
Джерело: 44.ua

Нагору