У Києві ювенальні поліцейські поспілкувалися з дошкільнятами на тему безпеки + ФОТО

Безпека, Поліція 19:06, 16.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Правоохоронці нагадали дітям правила поведінки на вулиці та вдома, а також показали службовий автомобіль. Крім цього, познайомили дітей із чотирилапими напарниками та подарували малечі на згадку світловідбивні брелки.

Ювенальні поліцейські столичного главку поліції Віра Шпак та Віталій Єфименко завітали до дитячих садочків № 525 та № 303 у Дніпровському районі з пізнавальним уроком. До зустрічі також доєдналися кінологи поліції Києва зі своїми вправними вихованцями.

Правоохоронці перевірили знання дітей щодо алгоритму дій у разі повітряної тривоги та нагадали про небезпеку, яку несуть вибухові пристрої. Також ювенальні інспектори розповіли малечі правила безпечної поведінки на вулиці та вдома, а також про те, як захистити себе від незнайомців.

 

Аби розважити малюків, правоохоронці запросили їх проїхатись на службовому автомобілі та дозволили включати проблискові маячки, гучномовець і сирену. Ще більше радості дітям принесло знайомство з поліцейськими-кінологами та їхніми службовими собаками Догом та Ліоном. Кмітливі чотирилапі помічники правоохоронців показали дошкільнятам свої навички та охоче приймали дитячі обійми.

Наприкінці уроку ювенальні інспектори подарували малечі на згадку корисні подарунки — світловідбивні брелки, які допоможуть не загубитись у темряві та бути помітними для водіїв. Працівники та вихованці дитячих садочків залишились задоволені пізнавальною зустріччю з правоохоронцями та щиро подякували за візит.

Відділ комунікації поліції Києва

 

Нагору