У Києві вже відновили 70% енергообладнання, пошкодженого через атаки росії, – КМДА

Війна, ЖКГ 12:00, 26.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

За останньою інформацією, енергетики вже відновили понад тисячу одиниць обладнання. А в рамках підготовки до опалювального сезону планується повернути до системи ще більші обсяги втраченої енергопотужності.

Нагору