У Києві вже підключили до тепла кілька десятків будівель
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві від учора почали підключати до тепла лікарні, школи, садки на основі індивідуальних заявок керівників. Станом на сьогодні опалення отримали 44 заклади соціальної сфери.
Про це повідомляє КМДА.
Серед підключених до тепла будівель 20 медичних закладів, зокрема 9 стаціонарних, 2 школи, 8 дитячих садочків, 14 адміністративних будівель та закладів соціально-побутового напряму.
Зауважимо, об’єкти комунальної сфери та житлові будинки підключать до тепла, коли три доби середньодобова температура опускатиметься нижче +8 градусів із подальшим прогнозом на похолодання.