У Києві висадили 20 сакур як символ миру та надії
Благоустрій 12:00, 14.04.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
13 квітня у Києві відбулася акція з висадки 20 сакур на території Дитячої художньої школи номер 11 та в парку “Позняки” у Дарницькому районі. Про це повідомив тимчасовий виконувач обов’язків голови Дарницької районної державної адміністрації Олександр Ковтунов.
Зазначається, що сакури, які стали символом надії, краси та майбутнього, були вирощені за підтримки японських волонтерів, друзів України та небайдужих громадян Японії.
Висадка дерев відбулася в рамках проєкту “100 сакур для миру”, який організували спільно українські та японські волонтери з “Aitsugi project”.


