У Києві викрили 9 підпільних гральних залів

Кримінал 19:42, 16.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Упродовж червня детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у місті Києві викрили та припинили діяльність дев’яти нелегальних гральних закладів, що функціонували у Святошинському та Подільському районах столиці. Про це повідомляє Бюро економічної безпеки України.

Підпільні зали були облаштовані у нежитлових приміщеннях і працювали без жодних дозвільних документів. Ба більше — не припиняли діяльності навіть у період комендантської години. Потрапити всередину могли лише «перевірені» клієнти, які заздалегідь узгоджували візит і знали спеціальний пароль для входу.

Під час обшуків правоохоронці вилучили понад 150 одиниць комп’ютерної техніки, відеореєстратори, роутери, мобільні телефони, а також чорнову бухгалтерію.

Наразі триває встановлення всього кола причетних до організації незаконного бізнесу. Вилучені матеріали направлено на судову експертизу, повідомили в Бюро економічної безпеки.

Києві викрили 9 підпільних гральних залів

Упродовж червня детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у місті Києві викрили та припинили діяльність дев’яти нелегальних гральних закладів, що функціонували у Святошинському та Подільському районах столиці. Про це повідомляє Бюро економічної безпеки України.

 

Підпільні зали були облаштовані у нежитлових приміщеннях і працювали без жодних дозвільних документів. Ба більше — не припиняли діяльності навіть у період комендантської години. Потрапити всередину могли лише «перевірені» клієнти, які заздалегідь узгоджували візит і знали спеціальний пароль для входу.

 

Під час обшуків правоохоронці вилучили понад 150 одиниць комп’ютерної техніки, відеореєстратори, роутери, мобільні телефони, а також чорнову бухгалтерію.

 

Наразі триває встановлення всього кола причетних до організації незаконного бізнесу. Вилучені матеріали направлено на судову експертизу, повідомили в Бюро економічної безпеки.

Нагору