У Києві викрили 15 кол-центрів
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Їхні оператори видавали себе за співробітників банків, інвестиційних і телекомунікаційних компаній, аби заволодіти конфіденційними даними людей по всій Україні.
Під час обшуків правоохоронці вилучили комп’ютери, мобільні телефони, SIM-картки, підроблені посвідчення, а також виявили російську символіку, портрети путіна та подяки від ФСБ.