У Києві викрили 15 кол-центрів

Кримінал, Поліція 22:05, 14.07.2025
 Поділитися

Поділитися в

Їхні оператори видавали себе за співробітників банків, інвестиційних і телекомунікаційних компаній, аби заволодіти конфіденційними даними людей по всій Україні.

Під час обшуків правоохоронці вилучили комп’ютери, мобільні телефони, SIM-картки, підроблені посвідчення, а також виявили російську символіку, портрети путіна та подяки від ФСБ.

Нагору