У Києві встановили додаткові датчики для вимірювання радіації

Общество 11:02, 30.06.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Голосіївському та Святошинському районах столиці автоматичну мережу датчиків вимірювання рівня радіації доповнили двома додатковими пристроями. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Наразі в столиці працюють сім датчиків, які в режимі реального часу передають інформацію про рівень радіації в застосунок  «Київ Цифровий».

 «Результати моніторингу дають нам якісну інформацію про реальний стан атмосферного повітря, періоди погіршення в розрізі різних видів речовин. На основі цих даних ми можемо як вживати оперативні заходи, так і планувати їх, імплементуючи в довгострокові програми й стратегії», — зазначив Пантелєєв.

Датчики встановили коштами внеску меценатів без залучення бюджетних коштів.

Нагору