У Києві вперше презентували колекцію військової форми для жінок, – ФОТО

Суспільство 11:08, 22.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві в межах проєкту «Arm women now» презентували колекцію жіночої військової форми. Тут представлені спідня білизна, термобідизна та, безпосередньо, військова форма.

Про це пише «Суспільне».
Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин, щоб ви завжди були в курсі та нічого не пропустили.
Форма була розроблена проєктом «Arm women now» за міжнародними стандартами і наразі тестується у Збройних силах України.

За словами ініціатора проєкту, депутатки Київської міської ради Ірини Никорак, нову форму безкоштовно передадуть жінкам на передову. До кінця 2022 року пошиють дві тисячі комплектів спідньої білизни, термобілизни та теплого зимового одягу для українських захисниць.
Форму від «Arm women now» шиють з урахуванням особливостей жіночого тіла — кітель відрізняється від чоловічого в плечах та грудях, а штани мають глибшу посадку та подвійну фіксацію на талії.

Ми вважаємо, що кожна захисниця гідна мати зручну форму. Її ефективність як солдата чи офіцера від цього буде вищою та кращою, — додала Никорак.

Військова 112 окремої бригади територіальної оборони Києва Наталя із позивним «Ангел» також прокоментувала окреме виробництво жіночої військової форми і розповіла, як жінки обходилися без такої форми у перші місяці повномасштабного вторгнення армії рф.
Так, за словами військової, на початку війни жінки, що вступали до лав ЗСУ, мусили ходити до кравців і перешивати чоловічу військову форму, аби підігнати її під свій розмір, але це не вирішувало проблеми незручності.

Це має бути жіноча форма і крапка, — підсумувала військова.

Зазначимо, що станом на кінець листопада 2022 року в ЗСУ служать 59 тисяч 786 жінок. Військової форми для жінок в Україні наразі немає. Захисницям видають чоловічу форму, білизну та взуття.

Ми писали раніше про те, що у Києві почнуть шити військову форму спеціально для жінок. Проєкт має назву «Arm Women Now» та має на меті забезпечити кожну військовослужбовицю військовою формою.
Крім того, повідомляли, що у Київській області поліцейські викрили псевдоволонтера, який запропонував захисникам свою допомогу із забезпечення амуніцією. Але, отримавши кошти, аферист привласнив кошти, а обіцяну бійцям форму та захист так і не надав.
Джерело: 44.ua

Нагору